9080 Ljuskrona
Malm. Höjd: 55 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 16 mars 2020 -
9004 Ljuskrona
Malm, höjd: ca 55
Såld: 200 kr
Såldes den 24 oktober 2016 -
9003 Ljuskrona
Malm, höjd: ca 55
Såld: 150 kr
Såldes den 24 oktober 2016
3360 Ljuskrona
höjd: 75 cm, Malmmodell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 29 juni 2015 -
5711 Ljuskrona
Malm, höjd: 50 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 18 maj 2015 -
5055 Ljuskrona
Malm, 1700-tal, (proveniens Nils Wendel), höjd: 55 cm
Såld: 5.000 kr
Såldes den 13 oktober 2014
5702 Ljuskrona
Malm, höjd: 70
Såld: 3.000 kr
Såldes den 10 mars 2014 -
5053 Ljuskrona
Malm, diameter: 81, höjd: 70
Såld: 2.200 kr
Såldes den 11 mars 2013 -
2337 Ljuskrona
Malm, höjd: 50
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 januari 2013